top of page
qubsteam.pl Usługi Wysokościowe, Prace Alpinistyczne  Wrocław, województwo Dolnośląskie

Poznaj naszą firmę

Firma QUBS TEAM świadczy usługi wysokościowe tam, gdzie dostęp jest utrudniony bądź niemożliwy do osiągnięcia przy pomocy podnośników, czy rusztowań.

​Nasze umiejętności pozwalają na zredukowanie kosztów danego przedsięwzięcia nawet kilkukrotnie. 
Nie ograniczamy się jednak do działalności stricte alpinistycznej, czy wysokościowej. Przyjmujemy zlecenia kompleksowe. Pracujemy także przy zastosowaniu podestów ruchomych (podnośników), rusztowań, drabin i wszelkiego typu sprzętu mogącego szybko i sprawnie poradzić sobie z odpowiednim zleceniem.


Obsługujemy Galerie Handlowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe, Wspólnoty Mieszkaniowe, Firmy, Zakłady, Osoby Prywatne.Związani (z)linami jesteśmy od ponad 15 lat, co przekłada się na szybkie i bezpieczne wykonanie powierzonego nam zadania.

Dzięki wiedzy, a także atestowanemu sprzętowi renomowanych marek, dbamy

o bezpieczeństwo zarówno nasze jak i osób znajdujących się w pobliżu lub bezpośrednio w obrębie wykonywanych prac wysokościowych.

Posiadamy wszelkie, niezbędne uprawnienia do wykonywania prac na wysokości przy zastosowaniu technik alpinistycznych, potwierdzone odpowiednimi zaświadczeniami i certyfikatami. Są to między innymi: zaświadczenia lekarskie, orzeczenia psychologiczne, uprawnienia do wykonywania prac na wysokości technikami dostępu linowego oraz zaświadczenia kwalifikacyjne do obsługi urządzeń transportu bliskiego (podesty ruchome przejezdne: wolnobieżne).
Posiadamy także pełne ubezpieczenie naszej firmy w zakresie wszystkich świadczonych przez nas usług.

 

 

 

 

 Postaw na jakość i doświadczenie !
Firma Qubs Team Usługi Wysokościowe prowadzi swoją działalność świadcząc dla Państwa usługi alpinistyczne od 2012 roku.

​​​​​Zlecenia realizujemy na terenie całego kraju, w szczególności zaś na terenie województwa dolnośląskiego - miasto WROCŁAW.


Pracujemy o każdej porze dnia i roku.​
Prace interwencyjne pod numerem kontaktowym
tel. 509 115 160 24h/dobę, 7 dni 

w tygodniu.

bottom of page